El.paštas
Nusiųskite draugui
Spausdinti
Spausdinti

„GAUBLYS. Visuomeninė geografija“. Vadovėlis 11–12 klasėms

Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas, Giedrė Motiejuitė, Mantas Šiumeta, Robertas Šalna

Geografijos vadovėlių serija „GAUBLYS“ 11–12 klasėms

Antrasis vadovėlis „Visuomeninė geografija“

Antrasis serijos „GAUBLYS“ vadovėlis „Visuomeninė geografija“ – tai geografijos baigiamosios mokymosi pakopos vadovėlis. Jis įrėmina pagrindinėje mokykloje įgytas geografijos žinias ir artina mokinį prie geografijos egzamino. Mokytojų patirtis rodo, kad nemažai jų vyresnėse klasėse geografijos mokymą tiesiogiai sieja su pasirengimu geografijos egzaminui.

Vadovėlis parengtas pagal Vidurinio ugdymo geografijos bendrąją programą. Mokymo turinys derintas su Geografijos valstybinio egzamino programa.

Vadovėlį sudaro 9 skyriai, kuriuose visas turinys pateikiamas sistemiškai, aiškiai ir suprantamai. Gausi kruopščiai atrinkta ir metodiškai parengta iliustracinė medžiaga sudaro puikias mokymo ir mokymosi prielaidas. Vadovėlyje taikomas savitas mokomosios medžiagos pateikimas. Didesnė dalis autorinio teksto pateikiama vadinamaisiais aiškinamaisiais, išvadiniais ar apibendrinamaisiais teiginiais. Jie leidžia iš karto atkreipti dėmesį į pagrindinius dalykus. Mokytojams tokia sistema naudinga tuo, kad galima lengviau atlikti turinio atranką pagal mokinių lygį, sutelkti dėmesį į konkrečias turinio vietas. Tai suteikia ir galimybių diferencijuoti mokymą. Mokytojui lengviau atsirinkti medžiagą įvairiais lygiais besimokantiems mokiniams.

Metodinė vadovėlio dalis suderinta su programų reikalavimais ir skirta žinių bei įgūdžių kontrolei, savikontrolei, aktyvioms ir papildomoms veikloms.

Vadovėlį svariai papildo pratybų sąsiuvinis, kuriame pateikta įtvirtinančių sąvokinę medžiagą, skatinančių kūrybingumą, ugdančių bendruosius ir geografinius gebėjimus užduočių. Prie vadovėlio mokytojams parengta skaitmeninė mokytojo knyga USB atmintuke, kurią galima įsigyti su nuolaida, jei perkami ne mažiau nei 5 vadovėliai. Šioje interaktyvioje metodinėje priemonėje rasite visas vadovėlio temas, pamokų konstruktorių, kuriuo galėsite susidaryti savo bet kurios pamokos iliustracinės medžiagos eiliškumą, bei primintukus, leidžiančius bet kurioje temos vietoje daryti reikalingus įrašus, juos skirstyti į kategorijas. Atmintuko iliustracijų banke rasite ne tik temose esamas, bet ir papildomas mokytojo galimybes išplečiančias iliustracijas. Taip pat USB atmintuke įrašyti kiekvieno skyriaus testai, kurie sudaro galimybę operatyviai patikrinti mokinių žinias.


  • 190×270 mm
  • minkštas viršelis su atvartais
  • 264 p.
Leidyklos kaina:
17.50 €
Kiekis