El.paštas
Nusiųskite draugui
Spausdinti
Spausdinti

GAUBLYS. Gamtinė geografija. Vadovėlis 11-12 klasėms

Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas, Giedrė Motiejuitė, Mantas Šiumeta, Robertas Šalna

Geografijos vadovėlių serija GAUBLYS 11-12 klasei

Pirmasis vadovėlis "Gamtinė geografija"

Vadovėlis + USB atmintinė mokytojui

Vadovėlio formatas 190×270 mm, 232 psl., minkšti viršeliai su atvartais

Pirmasis serijos "Gaublys" vadovėlis – "Gamtinė geografija"
"Gamtinė geografija" yra geografijos baigiamosios mokymosi pakopos vadovėlis. Jis tarsi įrėmina pagrindinėje mokykloje įgytas geografijos žinias ir artina mokinį prie geografijos egzamino. Mokytojų patirtis rodo, kad nemažai jų vyresnėse klasėse geografijos mokymą tiesiogiai sieja su pasirengimu geografijos egzaminui.

Vadovėlis parengtas pagal Vidurinio ugdymo geografijos bendrąją programą. Mokymo turinys derintas su Geografijos valstybinio egzamino programa.

Vadovėlyje taikomas savitas mokomosios medžiagos pateikimas. Didesnė dalis autorinio teksto pateikiama vadinamaisiais aiškinamaisiais, išvadiniais ar apibendrinamaisiais teiginiais. Jie leidžia iš karto atkreipti dėmesį į pagrindinius dalykus. Mokytojams tokia sistema naudinga tuo, kad galima lengviau atlikti turinio atranką pagal mokinių lygį, sutelkti dėmesį į konkrečias turinio vietas. Tai suteikia ir galimybių diferencijuoti mokymą. Mokytojui lengviau atsirinkti medžiagą įvairiais lygiais besimokantiems mokiniams.

Metodinė vadovėlio dalis suderinta su programų reikalavimais ir skirta žinių bei įgūdžių kontrolei, savikontrolei, aktyvioms ir papildomoms veikloms.

Vadovėlį svariai papildo užduočių sąsiuvinis, kuriame pateikta įtvirtinančių sąvokinę medžiagą, skatinančių kūrybingumą, ugdančių bendruosius ir geografinius gebėjimus užduočių. Prie vadovėlio mokytojams parengta"Šaltinių knyga" USB atmintinėje, kuri pridedama nemokamai arba parduodama perkant tam tikrą kiekį vadovėlių. Šioje interaktyvioje-elektroninėje metodinėje priemonėje rasite visas vadovėlio temas, visų iliustracijų banką, pamokų "konstruktorių", kurio pagalba galėsite susidaryti savo bet kurios pamokos iliustracinės medžiagos eiliškumą, o "primintukų" kūrimo galimybė leis bet kurioje temos vietoje daryti reikalingus įrašus, juos skirstyti į kategorijas. Atmintinėje esančiame visos iliustracinės medžiagos šaltinių rinkinyje rasite ne tik temose esamas, bet ir papildomas mokytojo galimybes išplečiančias iliustracijas. USB atmintinėje pateikiami kiekvieno skyriaus testai, kurie sudaro galimybę operatyviai žinių kontrolei. Testai pateikiami įprastiniame word formate. Juos galima koreguoti, sudaryti norimą eiliškumą, išsispausdinti.

USB atmintinės platinamos arba parduodamos tik mokykloms ir tik pagal licencinę sutartį. Ši priemonė turi apsaugą, todėl nelegaliai nukopijuota tiesiog neveikia. Mokytojai, įsigiję USB atmintinę, gali nemokamai ją atsinaujinti. Šaltinių knygos nereikia įdiegti (instaliuoti), ji veikia kompiuteriuose su šiomis operacinėmis sistemomis: Windows XP, Windows Vista, Windows 7-10.1. Kiekviename raktelyje mokytojui palikta maždaug 1,5 GB laisvos atminties papildomai informacijai įsirašyti.

 USB atmintinė parduodama tik perkant tam tikrą vadovėlių kiekį:

  • Perkant 30 ir daugiau vadovėlių – 28,67 €;
  • 20–29 vadovėlius – 57,63 €;
  • 10–19 vadovėlių – 72,12 €;
  • 5–9 vadovėlius – kaina nustatoma pagal atskirą susitarimą su leidykla;
  • perkant mažiau nei 5 vadovėlius – USB neparduodama.

 

Leidyklos kaina:
17.50 €
Kiekis