El.paštas
Nusiųskite draugui
Spausdinti
Spausdinti

Į pagalbą abiturientui. "Geografija". Kompiuterinė mokymo priemonė

Leidyklos DIDAKTA ir TEV išleido kompiuterinę mokymo priemonę (KMP), kurios išleidimą inicijavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, atsižvelgdama į mokytojų ir mokinių pageidavimus. Čia rasite 2007–2011 metų mokyklinių geografijos brandos egzaminų pagrindinės ir pakartotinės sesijų tęstinių dalių klausimus, taip pat pagal tam tikras temines sritis pateiktus įtvirtinimo testų klausimus, kuriuos parengė geografijos vadovėlių serijos „Gaublys“ autoriai.

Iš viso leidinyje yra daugiau negu pusė tūkstančio klausimų ir teisingų atsakymų.

Priemonės išskirtinumas – galimybė pasitikrinimo parezultatus palyginti su oficialiais atitinkamų metų geografijos egzaminų statistiniais duomenimis. Įtvirtinimo testų klausimai leidžia ne tik įvertinti žinias, bet ir atskleisti svarbiausias tam tikrų geografijos teminių sričių spragas. Nuosekliai spręsdamas testų klausimus ir pasitikrindamas atsakymus, kiekvienas mokinys per trumpą laiką gali padaryti apčiuopiamą pažangą ir sėkmingai pasirengti geografijos egzaminui.

Ši mokymo priemonė bus puikus pagalbininkas tiek abiturientams, tiek ir geografijos mokytojui. Kiekvienais metais ją galima bus pasipildyti naujausia paskutiniojo valstybinio geografijos egzamino medžiaga internete adresu http://klientams.tev.lt

Leidyklos kaina:
8.95 €
Kiekis